Donedávna platilo, že kdo není na internetu, jako by nebyl vůbec. Dnes platí, že být na internetu jen kvůli internetovému bytí už nestačí. Je třeba na internetu nejen být – ale žít.

Naštěstí pro nás a naše klienty víme, jak na to. Dokážeme zde budovat prezentace i prodejní kanály, které respektují zákony internetové džungle.

Můžete nám svěřit všechno, co je třeba pro efektní a zároveň efektivní webovou prezentaci. Počínaje analýzou stávajícího stavu, přes design či návrh technického řešení a jeho realizaci až po zajištění bezproblémového provozu. Nebojte se žádat tvorbu textu (web copywriting), jeho překlad, aplikace na míru ani reklamy ve vyhledávačích, na webu či Facebooku

Webové stránky

Dodáváme komplexní řešení webu, zohledňující aktuální trendy i technologie. Od kreativních návrhů přes grafický design, programování a tvorbu obsahu (včetně textů) až po hosting a vyřízení domény.

Internetový obchod (eshop)

Pomůžeme vám prodávat přes internet a zvýšit tak svůj obrat. Vyvíjíme e-shopy, které si oblíbí nakupující i prodejci – s uživatelsky atraktivním prostředím a maximálně automatizovanými procesy.

Redakční systém (CMS)

Umožníme vám spravovat své internetové stránky zcela samostatně a bezpečně. Náš systém pro správu obsahu webu (CMS) může snadno obsluhovat každý. Pro všechny případy obsah zálohujeme.

Naši klienti

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image